Patalpų dezinfekcija nuo COVID

Atliekame įvairios paskirties patalpų dezinfekciją, dezinsekciją, deratizaciją:

  • ofisų;
  • butų;
  • namų;
  • laiptinių;
  • kitų patalpų.

Dezinfekavimui naudojama biologiškai skylanti plataus naudojimo dezinfekavimo priemonė. Dezinfekantas efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir COVID-19 (SARS-CoV-2 (2019-nCoV)) virusas. Visos dezinfekavimui naudojamos priemonės turi autorizacijos liudijimus išduotus nacionalinės visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos.

Dezinfekciją atliekame preparatu VIROCID ir parenkame geriausią metodą dezinfekcijai atlikti

Ne visos įmonės parenka tinkamą būdą dezinfekuoti patalpoms, ofisams, buitinėms patalpoms. Tinkamiausias yra šalto rūko generatoriumi atliktas dezinfekavimas, jo metu paskleidžiamas lengvas rūkas patalpose, cheminis preparatas negadina paviršių, atėjus į darbą nereikia jų nuvalyti. Jei tai neplaunamos patalpos pvz.: tekstilės, medžio, metalo ir kitos gamybos patalpos, taip pat tinka tik šalto rūko metodas, kadangi per žiniasklaidą reklamuojamas karšto rūko būdas turi neigiamų savybių: purškiamo preparato sudėtyje yra daug glicerolio, kuris yra gana klampus ir nusėdęs tampa lipnia plėvele, prie kurios vėliau prikimba daug dulkių. Sandėlius ir maisto gamybos cechus taip pat rekomenduojame dezinfekuoti šalto rūko generatoriais: elektriniais ir motoriniais. Naudotis patalpomis galima jau po dviejų valandų.

Kliento pageidavimu galime naudoti ir karšto rūko generatorių, paskleidžiant karštą rūką, naudojant daug mažiau glicerolio, bet patalpomis bus galima naudotis tik po 3-5 valandų, išvėdinus patalpas. Naudojant karšto rūko generatorių, dezinfekcijos atlikimas trunka daug trumpiau.

Išduodame darbų atlikimo ataskaitą, gali būti išduodamas biocidų registravimo pažymėjimas.

Transporto priemonės yra dezinfekuojamos kaip ir patalpos.

„Armeka” UAB – visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licencija Nr. VSL-780

Pasirūpinkite švaria bei saugia gyvenamąja ar darbine aplinka.

Dezinfekavimas šalto rūko generatoriumi
Sandėlio dezinfekavimas
Patalpų dezinfekavimas
Patalpų dezinfekcija nuo COVID
Laiptinės dezinfekcija

    Susisiekite su mumis

    Pažymėkite Jus dominančias paslaugas *